wystawcy content

DLA WYSTAWCÓW
 

 

Zajmujesz się produkcją lub dystrybucją produktów związanych z myślistwem, jeździectwem lub kynologią? Organizujesz polowania? A może prowadzisz restaurację serwującą pyszne dania z dziczyzny?
Nie może Cię zabraknąć na Hubertus Arenie! Tutaj bowiem skupią się największe firmy z branży, ale również te mniejsze, dopiero wchodzące na rynek.
Dzięki udziałowi w targach będziesz miał okazję zaprezentować swoje produkty lub usługi osobom bezpośrednio zainteresowanym Twoją ofertą. Co roku Hubertus Arenę odwiedza kilkanaście tysięcy gości, wśród których są zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Targi otwierają zatem także możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych i wymiany doświadczeń.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna w biznesie jest bezpośrednia komunikacja z potencjalnymi klientami i kontrahentami, dlatego staramy się tworzyć jak najlepsze warunki dla naszych Wystawców do takich rozmów. Formuła targowa Hubertus Areny doskonale sprzyja takim kontaktom. Dodatkowe atrakcje, jakie proponujemy zwiedzającym (prezentacje, degustacje, pokazy itp.) są zaś magnesem, który ma przyciągnąć na targi jak największą liczbę odwiedzających, a tym samym zapewnić Tobie i Twojej Firmie możliwość zaprezentowania się jak najszerszemu gronu odbiorców.

Tysiące osób czekają, by się z Tobą spotkać na Hubertus Arenie! Zgłoś się już dziś!